WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

instalacje elektryczne – Wadowice, Małopolska, Śląsk

MASZ SPRAWĘ, KTÓRA NIE MOŻE CZEKAĆ?
WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

STEROWANIE INTELIGENTNYM DOMEM

MASZ SPRAWĘ, KTÓRA NIE MOŻE CZEKAĆ?

Oferujemy usługi związane z instalacjami elektrycznymi dla klientów z Wadowic oraz całego regionu. Od początku swojej działalności stawiamy na innowacyjność, dlatego na bieżąco uzupełniamy naszą ofertę o coraz nowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Ze względu na nasze doświadczenie w pracy z systemami, takimi jak Smart Home, potrafimy przygotować instalacje elektryczne dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Nasza solidność oraz profesjonalizm sprawiły, że cieszymy się uznaniem klientów. Już dziś możesz się o tym przekonać, wystarczy, że skorzystasz z naszej ofert!

Instalacje elektryczne – Małopolska

Wykonujemy profesjonalne instalacje elektryczne na terenie Małopolski i Śląska. W naszej pracy stosujemy najnowsze urządzenia i najlepsze znane nam techniki zgodne ze sztuką budowlaną. Wykonujemy instalacje oparte na systemie inteligentnego domu KNX system, który ma za zadanie zagwarantować komfort funkcjonowania we własnym domu i mieszkaniu. Warto wiedzieć, że prawidłowo wykonana instalacja elektryczna zapewnia bezpieczeństwo domowników, co za tym idzie, należy odpowiednio dobierać specjalistów, których dopuszczamy do prac wysokonapięciowych.

Instalacje elektryczne do systemów zarządzania domem

Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi służącymi do zasilania systemów Smart Home. Ideą inteligentnego domu jest wygoda i oszczędność czasu użytkowników budynku, tak aby budynek sam potrafił dostosować się do domowników. Instalacje, które wykonujemy, potrafią samodzielnie dopasować ilość dodatkowego oświetlenia, tak aby zapewnić wygodne użytkowanie pomieszczenia. Istnieje pełna dowolność tworzenia scenariuszy świetlnych, ich zmiany jak i samoistnych zmian uwarunkowanych warunkami zewnętrznymi. Inteligentny budynek potrafi samodzielnie zadbać o komfort termiczny wewnątrz, jak i maksymalizować oszczędność zużycia energii. Samodzielnie obniży temperaturę w domu, gdy nikogo nie ma, a także potrafi się nauczyć charakterystyki budynku i czasu potrzebnego na jego ogrzanie, tak aby włączyć ogrzewanie odpowiednio wcześniej przed powrotem
domowników. 

Instalacje elektryczne dostosowane do potrzeb

Od wielu lat świadczymy usługi związane z instalacjami elektrycznymi w Małopolsce i na Śląsku. Nasza rozległa wiedza specjalistyczna oraz ogromne doświadczenie zawodowe są gwarantami profesjonalnie wykonanej pracy. Integracja wszystkich instalacji w domu pozwala w znacznym stopniu zaoszczędzić czas domowników. Nowoczesne systemy zarządzania pozwalają na zintegrowanie wszystkich wykonanych instalacji i urządzeń wyjściowych w domu do jednej aplikacji, a następnie zarządzanie nimi w sposób, który znacząco wpłynie zarówno na oszczędności, jak i komfort użytkowania.

Takie rozwiązanie sprawia, że nie potrzeba osobnej aplikacji do: alarmu, videodomofonu, kamer wokół budynku, pieca ogrzewania, termostatów, pompy ciepła, klimatyzacji, rolet, oświetlenia, itp. Wszystko – co potrzebne – jest w jednej intuicyjnej i prostej w użytkowaniu aplikacji. Co więcej, istotą tej aplikacji absolutnie nie jest przykucie do niej użytkowników i nieustanne włączanie lub wyłączanie poszczególnych systemów. Proste czynności będą wykonywać się same, aplikacja bowiem pozwoli zdalnie sterować całym domem, zmieniać zaplanowane scenariusze świetlne/ogrzewania, bezpośrednio sterować urządzeniami na żądanie, oraz zapewni całodobowy podgląd. Już dziś postaw na nowoczesność!

Poznaj również:
instalacje alarmowe
instalacje przeciwpożarowe
instalacje LAN

Zapraszamy do kontaktu!

system_knx
oswietlenie_sterowanie

OFERUJEMY USŁUGI ELEKTRYCZNE NA TERENIE WADOWIC, BIELSKA-BIAŁEJ, KATOWIC, KRAKOWA A TAKŻE CAŁEGO ŚLĄSKA I MAŁOPOLSKI