KOMPLEKSOWE REALIZACJE

USŁUGI

Strona główna » Usługi
MASZ SPRAWĘ, KTÓRA NIE MOŻE CZEKAĆ?
KOMPLEKSOWE REALIZACJE

USŁUGI

MASZ SPRAWĘ, KTÓRA NIE MOŻE CZEKAĆ?

W ElektroSmart świadczymy kompleksowe usługi elektryczne, projektowe, monterskie i serwisowe dla klientów ze Śląska i Małopolski. Już od wielu lat zajmujemy się wprowadzaniem w domach i mieszkaniach systemów Smart Home KNX, które pozwalają użytkownikom na zdalne zarządzanie obiektem oraz kontrolowanie jego parametrów. Wykonaliśmy sieci teleinformatyczne dla kilkunastu firm, a także zrealizowaliśmy kilkanaście instalacji systemów kamer przemysłowych. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy mają rozległą wiedzą dotyczącą instalacji elektrycznych i systemów zarządzania oraz monitoringu obiektów. To dzięki nim możemy realizować wszystkie powierzone nam prace w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Już dziś dowiedz się więcej na temat oferowanych przez nas usług. Zapraszamy!

Kompleksowe usług elektryczne – Śląsk, Małopolska

W naszej ofercie znajduje się szereg powiązanych ze sobą usług, co znacznie poprawia jakość realizacji elektrycznych. Dobrze jest zlecić wykonanie pewnych czynności od A do Z jednej firmie, niż dla każdej jednej czynności szukać osobnego specjalisty. Kompleksowe usługi elektryczne to dużo lepsze rozwiązanie, głównie z racji na odpowiedzialność za wykonaną czynność, a jak wiadomo, prace przy wysokim napięciu, to działania wymagające dużej odpowiedzialności.

Świadczymy następujące usługi:

 • montaż instalacji elektrycznych;
 • projekty rozdzielnic elektrycznych;
 • pomiary elektryczne;
 • wymiana instalacji aluminiowych na miedziane;
 • montaż osprzętu elektrycznego;
 • montaż oświetlenia;
 • przyłącza nowych obiektów, przenoszenie przyłącza elektrycznego;
 • zmiana układu zasilania z jedno- na trójfazowy;
 • inteligentne instalacje Smart Home (System KNX);
 • inteligentne sterowanie oświetleniem;
 • montaż kamer;
 • montaż domowej sieci Ethernet;
 • programowanie inteligentnych instalacji.

Interesującej Cię usługi nie ma na liście, a związana jest z instalacjami elektrycznymi? Skontaktuj się z naszym biurem w Puńcowie. Nasi specjaliści udzielą Ci wszystkich informacji związanych z przygotowaną przez nas ofertą.

01.

KOMPLEKSOWY MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Kompleksowa usługa montażu instalacji elektrycznej, od przygotowania projektu, przez wykonanie instalacji po zaprogramowanie i integrację całości.

kompleksowy_montaz_instalacji_elektrycznych
02.

PROJEKTY ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH

Wykonanie projektu pod rozdzielnie elektryczne, które zawierają schemat instalacji z opisem instalacji i wykonanych zabezpieczeń w rozdzielni.

projekty_rozdzielni_elektrycznych
03.

POMIARY ELEKTRYCZNE

Wykonanie kompleksowych pomiarów instalacji elektrycznych, sporządzenie protokołów z przeprowadzonych pomiarów, z których jasno wynika stan istniejącej instalacji jak
i prawidłowość jej wykonania, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo
użytkowania takiej instalacji.

pomiary_elektryczne
04.

WYMIANA INSTALACJI ALUMINIOWYCH NA MIEDZIANE

Wymiana starych instalacji aluminiowych na miedziane zgodnie z obecną normą
PN IEC 60364, ustawą Prawo Budowlane (Dz.U. 2006 nr 156) i Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dn. 06.11.2008 w sprawie
warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
Niewątpliwie wpływa to na bezpieczeństwo i komfort użytkowania instalacji oraz zwiększenia funkcjonalności instalacji.

wymiana_instalacji_elektrycznych
05.

MONTAŻ OSPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO

Montaż osprzętu elektrycznego, montaż gniazd, włączników, przycisków oświetlenia, montaż inteligentnego sterowania do puszkowego pod sterowanie obwodami oświetlenia, gniazdami
elektrycznymi.

montaz_osprzetu_elektrycznego
06.

MONTAŻ OŚWIETLENIA

Montaż opraw oświetleniowych. Właściwie rozłożone oraz dobrane oświetlenie znacznie poprawia funkcjonalność użytkowanego budynku  oraz komfort użytkowania. Inteligentne oprawy oświetleniowe LED pozwolą dodatkowo na ograniczenia zużycia energii oraz elastyczne
dostosowanie oświetlenia do różnych potrzeb i warunków

montaz_oswietlenia
07.

PRZYŁĄCZA NOWYCH OBIEKTÓW, PRZENOSZENIE PRZYŁĄCZA ELEKTRYCZNEGO

Stare instalacje mają najczęściej liczniki energii elektrycznej umiejscowione wewnątrz budynku, zgodnie z obecnymi wytycznymi ZE
wszystkie są instalowane na granicy działki budynku lub na jego elewacji, aby umożliwić łatwy dostęp. Montujemy nowe złącza kablowo pomiarowe zgodnie z obecnymi wytycznymi, zapewniając najlepsze materiały i solidne wykonanie.

przylacza_nowych_obiektow
08.

ZMIANA UKŁADU ZASILANIA Z JEDNO- NA TRÓJFAZOWY

Instalacja trójfazowa daje możliwości użytkowania większej gamy urządzeń w garażu, czy też kuchni. W przypadku zaniku jednej fazy jest możliwość korzystania z pozostałych, nie pozostając bez prądu. 3-fazowe płyty indukcyjne pracują wydajniej i oszczędniej niż płyty
1-fazowe.

zmiana_ukladu_zasilania
09.

INTELIGENTNE INSTALACJE SMART HOME (SYSTEM KNX)

Integracja wielu systemów w jednej funkcjonalnej i intuicyjnej aplikacji, dom sam nauczy się ogrzewać tak aby zapewnić komfort użytkownikom obiektu, dopasować ilość potrzebnego światła do oświetlenia wpadającego z zewnątrz, redukując koszty oświetlenia, inteligentne sterowanie roletami tak aby zapewnić bezpieczeństwo, komfort i zaoszczędzić czas. Instalacja oparta na systemie KNX umożliwia największą na rynku możliwość integracji z urządzeniami, jest to system
który istnieje i rozwija sie od 30 lat. Instalacja na przewodach KNX gwarantuje stabilność działania instalacji i bezawaryjne użytkowanie.

system_knx
10.

INTELIGENTNE STEROWANIE OŚWIETLENIEM

Inteligentne oświetlenie oprawami LED pozwala ograniczyć zużycie energii, łatwą kontrolę stanu wszystkich instalacji, oraz elastyczne dopasowanie oświetlenia do panujących warunków zewnętrznych w domu czy biurze. Istnieje możliwość dowolnego sterowania temperaturą barw, jasnością jak i kolorem. Możliwość sterowania i komunikacji w sieciach mesh.

oswietlenie_sterowanie
11.

MONTAŻ MONITORINGU CCTV

Wykonujemy instalacje monitoringu CCTV, również z zintegrowany z systemem KNX. Takie połączenie zapewnia zwiększone bezpieczeństwo obiektu, daje możliwość podglądu w każdej chwili obrazu z kamer, bądź też ustawienia powiadomień, gdy w monitorowanym obszarze pojawi się nieoczekiwany ruch.

montaz_kamer
12.

INSTALCJA ŚWIATŁOWODÓW

Wykonujemy instalacje światłowodów, wraz z montażem acces pointów w technologi mesh, tak aby każdy użytkownik mógł cieszyć się wszędzie pełną prędkością internetu. Możliwość udostępniania gościom poszczególnych punktów dostępowych bądź kontroli odwiedzanych treści, zapewniając najwyższe bezpieczeństwo.

ethernet_domowy
13.

PROGRAMOWANIE INTELIGENTNYCH INSTALACJI W BUDYNKU

Instalujemy inteligentne rozwiązania, mające na celu polepszenie standardu życia domowników. Inteligentne urządzenia odpowiadają za wiele aspektów takich jak komfort, bezpieczeństwo czy oszczędność.

programowanie_instalacji_smart_home
14.

MONTAŻ INSTALACJI PPOŻ

Zajmujemy się montażem instalacji PPOŻ w firmach, szkołach, biurach, lokalach, urzędach, domach, mieszkaniach itd. Jest to niezwykle ważny system, który pozwoli podnieść poziom bezpieczeństwa wszystkich osób przebywających w danym obiekcie.

uslugi_elektryczne_sebastian_gorczyca_banner
15.

MONTAŻ INSTALACJI ALARMOWYCH

Wykonujemy instalacje alarmowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji. System pozwala wykryć wtargnięcie na teren prywatny, a także alarmuje w przypadku prób sforsowania okien lub drzwi.

oswietlenie_sterowanie
POTRZEBUJESZ NATYCHMIASTOWEJ POMOCY?

KONTAKT

Masz awarię instalacji elektrycznej? Potrzebujesz zmiany układu zasilania? Zastanawiasz się nad instalacją inteligentnych urządzeń? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

POTRZEBUJESZ NATYCHMIASTOWEJ POMOCY?

KONTAKT

Masz awarię instalacji elektrycznej? Potrzebujesz zmiany układu zasilania? Zastanawiasz się nad instalacją inteligentnych urządzeń? Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.