wymiana_instalacji_elektrycznych

Montaż instalacji elektrycznej w domu

Montaż instalacji elektrycznej w naszym domu to przedsięwzięcie, które powinniśmy realizować z myślą o tym, że jest realizowane raz na wiele lat. Cały proces od samego projektowania, przez montaż instalacji elektrycznej aż do wpięcia i zaprogramowania instalacji jest niezwykle ważny dla przyszłości nieruchomości i bezpieczeństwa jej mieszkańców. Wszyscy, którzy planują przebudowę instalacji elektrycznej lub umieszczenie jej w nowo wybudowanym budynku powinni w odpowiedni sposób dobrać firmę wykonującą usługę. Elektro Smart gwarantuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznej na terenie śląska i małopolski.

Usługi elektryczne małopolska

Jak powszechnie wiadomo, projekt elektryczny budynku powinien zostać wykonany przez doświadczonego elektryka. To bardzo ważne, aby wybierając firmę, która będzie odpowiedzialna za projekt i montaż instalacji elektrycznej, kierować się nie tylko ceną ale głównie jakością wykonywanych usług. Projekt instalacji elektrycznej to absolutna podstawa realizacji, gdyż znajdują się w niej najważniejsze informacje oraz wytyczne dotyczące instalacji. Układ i wykonanie instalacji elektrycznej powinno być dokładnie przemyślane. Przewody elektryczne zostaną przykryte w trakcie kolejnych etapów wykańczania nieruchomości i dostęp do nich będzie bardzo utrudniony, warto zatem uniknąć podstawowych błędów już na początku.

Instalacje elektryczne

Udostępniając budynek firmie lub elektrykowi, do którego nie mamy pełnego zaufania, warto zorientować się w temacie prawidłowego rozkładania instalacji elektrycznych. Podstawą, o której trzeba pamiętać jest zachowanie odległości układanych kabli od drzwi i okien oraz o prowadzeniu przewodów zasilających w pionie lub poziomie. Nie powinniśmy pozwolić na nieestetyczne rozkładanie przewodów – co prawda, pokryje je warstwa tynku, lecz co w przypadku późniejszych usterek lub chęci wykonania nawiercenia w ścianie? Schludne ułożenie kabli pozwoli uniknąć późniejszych problemów. Ważne jest także zapobieganie zalaniu instalacji elektrycznej, dlatego konieczne jest ułożenie instalacji powyżej rur wodociągowych i kanalizacyjnych.

Profesjonalizm i doświadczenie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług elektrycznych. Świadczymy usługi na terenie Krakowa, Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Wadowic i innych miast z tego obszaru. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznej zgodnie z obowiązującymi standardami i normami!